Vi svarar gärna på dina frågor om Årets Advokatbyrå och berättar mer om våra produkter och tjänster. Kontakta sara.kallin@regi.se eller ylva.gnosse@regi.se.

Arbetar du med advokatbyråer och vill utvärdera din byrå i årets studie? Eller representerar ni en advokatbyrå och vill lämna in en klientlista? Kontakta petter.salqvist@regi.se.



Sara Kallin

Business Director, Law Firms

sara.kallin@regi.se

+46 709 225 230


Ylva Gnosse

Expert Consultant, Law Firms

ylva.gnosse@regi.se

+46 707 802 603


Robert Skölfman

Founder, CEO

robert.skolfman@regi.se



Milena Dabetic

Finance Manager

milena.dabetic@regi.se

+46 70 975 73 14


Petter Salqvist

Production Manager

petter.salqvist@regi.se



Robin Jakobsson

Account/Production Manager

robin.jakobsson@regi.se



Carola Katter

Business Director

carola.katter@regi.se